






-30%
Міський рюкзак Roden— зручна містка заплічна сумка, з анатомічними ременями для кріплення на спині. Виготовлена з натуральної шкіри чорного кольору, має розміри — висота 42 см, ширина 31 см, глибина 10 см . Стильний шкіряний рюкзак із відділенням для ноутбука всередині основного відділення має додаткові кишені спереду та зі спини сумки.Для зручності перенесення рюкзака передбачена коротка шкіряна ручка та заплічні ремені, довжина ремені регулюються.
Якісний рюкзак, стильний і показний — буде доречний для будь-якого віку і для чоловіків і жінок. Шанувальникам заплескових сумок і всім, хто віддає перевагу рюкзакам класичним сумкам, сподобається ця елегантна модель, яка не зіпсує навіть класичний костюм.
Міський рюкзак Roden — класичний варіант рюкзака, якісний виріб вітчизняного виробника стане гарним помічником у повсякденному житті або в подорожі. Зробіть такий подарунок собі або другові, дозвольте собі гарні та правильні покупки!

Матеріал: натуральна шкіра
2 зовнішні відділення на блискавці
Відділення для ноутбука всередині
Відділення для карток усередині
Одна внутрішня кишеня на блискавці
Шкіряне оздоблення ручок
Розміри: 42х31х10
Виробник: HYDE (Україна)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyde |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 31 см |
| Стан | Новий |