-30%
Жіночий шкіряний рюкзак Ember— зручна містка заплічна сумка, зі шкіряними ремінцями для кріплення на спині та маленькою ручкою для перенесення в руці. Виготовлена з натуральної шкіри бежевого кольору, має розміри — висота 26 см, ширина 24 см, глибина 12 см . Стильний шкіряний маленький рюкзачок має дві додаткові кишені для зберігання дрібниць. Усі відділення сумочки закриваються на змійки. Довжина ремінців регулюється.
Якісний і стильний рюкзачок — підкреслить жіночність своєї власниці та додасть шарм і шик зовнішньому образу дівчини. Така сумочка завжди буде доречною в будь-якій ситуації, розвантажує руки та дасть змогу мати модний та досконалий вигляд!
Шкіряний рюкзак Ember— класичний варіант жіночого рюкзачка, якісний виріб вітчизняного виробника стане незамінним і у звичайний будній день і в прізник. Зробіть це чудовий подарунок собі або подрузі!

Натуральна шкіра
Розміри: 26х24х12 см
Ремені регулюються
Без підкладки
Дві зовнішні кишені
Одна додаткова внутрішня кишеня на блискавці
Виробник: HYDE (Україна)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyde |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 24 см |
| Стан | Новий |