








Пропонуємо зручну та шикарну сумочку, виготовлену в одному кольорі. Невелика та дуже зручна для носіння через плече. Міцний, м'який, тактильно приємний ремінь доповнює дизайн сумочки та робить її універсальною. Простота чорного монохрома заворожує і створює чудову можливість використовувати сумочку в різних випадках — від повсякденного до урочистого, а якісна фурнітура стане запорукою тривалого використання улюбленої сумочки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Довжина плечового ременя | 100 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 6 мм |