







-30%Люкс якість!
Сумка виготовлена з екошкіри, з металевою фурнітурою. Усередині два відділення, також є дві невеликі кишені. Із зовнішнього боку також є невелика кишеня. Закривається сумка на магніті. Підкладка всередині сумки з екошкіри. Ланцюжок металевий, фіксованої довжини, ручки з екошкіри з брендовим тисненням.
Розмір: 22 х 15 х 7 см
Матеріал: екошкіра
Паковання: брендова коробка та брендовий папір (за додаткову плату можна придбати документи, пильовик і фірмовий пакет)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 мм |