







-30%Сумка виготовлена з якісної екошкіри, з фірмовою канвою.
Усередині два відділення, також є кишеня на застібці.
Підкладка у сумки текстильна, темно-коричнева.
Для відкривання потрібно натиснути на кнопку та потягнути вгору.
Золотий ланцюжок можна регулювати як для носіння через плече, так і в руці.
Розмір: 26 х 16 х 9 см
Матеріал: екошкіра
Паковання: брендова коробка, пакувальний папір (за додаткову плату можна придбати документи, пильовик і пакет)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 9 мм |