







-30%
Сумка виготовлена з натуральної м'якої шкіри, прострочена. Попереду металеві заклепки. Усередині два відділення, між ними є кишеня на застібці. Підкладка у сумки зі щільного приємного на дотик текстилю. Фурнітура металева, брендована. Ланцюжок золотистий, має фіксовану довжину для носіння через плече. Ручка в ланцюжка прострочена, з натуральної шкіри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucci |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 8 мм |