







-30%Сумка виготовлена зі шкіри. Усередині одне головне відділення, також є кілька менших кишень. Підкладка всередині сумки зі щільного дуже якісного та приємного на дотик текстилю. Фурнітура металева, брендована. Закривається й відкривається завдяки пересувному механізму в букві L. Ремінець регульованої довжини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 18.5 мм |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 5 мм |