







-30%Сумка виготовлена з гладкої шкіри. Усередині два відділення, також є кишеня на застібці й без. Підкладка у сумки з тонкої чорної шкіри. Фурнітура металева, брендована. Буква B притискається й відхиляється, потім для відкриття треба спустити вниз кришку, яка прикриває відділення. Ремінець має невеликий діапазон регулювання.
Комплектується в брендованій коробці на магнітах із ручками, пакеті та пилку.
· Матеріал: шкіра
· Розмір: 21.5 х 15 х 7 см
· Два відділення
· Ручка регульований за довжиною ремінець
· У комплекті: брендова коробка на магнітах із ручками, пакет, пильовик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Burberry |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 21.5 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 мм |