







-30%Сумка виготовлена зі шкіри з металевими заклепками. Усередині одне відділення, є невелика кишеня. Підкладка у сумки зі щільного та якісного текстилю. Фурнітура металева, брендована. Ремінець має великий діапазон регулювання (багато отворів). Також є дзеркальце у формі серця.
· Матеріал: екошкіра суперякість!
· Розмір: 25 х 12 х 7 см
· Одне відділення
Комплектація: пильовик, брендована коробка на магнітах зі стрічками, також у комплекті є подарункові стрічки, буклетики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balenciaga |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 7 мм |