







-30%Сумка виготовлена з текстилю та екошкіри. Усередині одне відділення, є також кишеня на блискавці. Підкладка всередині сумки з брендового текстилю. Ланцюжок як ремінець, ручка з екошкіри, довжина фіксована.
Комплектується у брендованій коробці та папері (за додаткову плату можна придбати документи, пильовик та фірмовий пакет).
• Матеріал: текстиль
• Розмір: 25 х 15 х 7 см
• Ручка: широкий текстильний ремінь під тон сумки з написами
• Одне відділення
• Комплектація: брендова коробка та папір (за додаткову плату можна придбати документи, пильовик і фірмовий пакет)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 7 мм |