







-30%Сумка невеликого розміру, виготовлена з неприємного на дотик нейлону. Усередині одне відділення, застібка на блискавці. Підкладка у сумки чорна, текстильна, з фірмовими логотипами. Ремінець регулюється за довжиною, на ньому також є невелика кишенька. Ланцюжок також можна використовувати як ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prada |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Багет |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 4.5 мм |