


-30%
Міський рюкзак Craft— зручна містка заплічна сумка, з анатомічними ременями для кріплення на спині. Виготовлена з натуральної шкіри чорного кольору, має розміри — висота 41 см, ширина 32 см, глибина 10 см . Стильний шкіряний рюкзак із відділенням для ноутбука всередині основного відділення має додаткові кишені спереду та зі спини сумки. Всі відділення закриваються на змійки. Довжина ременів регулюється.
Якісний рюкзак, стильний і показний — буде доречний для будь-якого віку і для чоловіків і жінок. Шанувальникам заплескових сумок і всім, хто віддає перевагу рюкзакам класичним сумкам, сподобається ця елегантна модель, яка не зіпсує навіть класичний костюм.
Міський рюкзак Craft — класичний варіант рюкзака, якісний виріб вітчизняного виробника стане гарним помічником у повсякденному житті або в подорожі. Зробіть такий подарунок собі або другові, дозвольте собі гарні та правильні покупки!

Матеріал: натуральна шкіра
Три зовнішні відділення на блискавці
Відділення для ноутбука всередині
Дві кишені всередині
Одна внутрішня кишеня на блискавці
Одна кишеня на блискавці на спинці
Шкіряне оздоблення ручок
Розміри: 41х32х10 см
Виробник: HYDE (Україна)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyde |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 32 см |
| Стан | Новий |