







-30%Сумка виготовлена з екошкіри з фірмовою канвою. Усередині одне велике відділення, також є 2 невеликі відділення. Підкладка всередині сумки з текстилю приємного на дотик. У комплекті ремінець має регульовану довжину, на заклепках, можна носити як у руці, так і через плече.
· У комплекті: брендована коробка та папір (за додаткову плату можна придбати фірмовий пакет і документи).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucci |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 6 мм |