







-30%Сумка виготовлена зі шкіри з фірмовою канвою. Усередині одне велике відділення, також є невелика кишеня на блискавці. На шкіряному ремінці також є невелика косметичка на застібці. Підкладка всередині сумки зі щільного якісного текстилю з фірмовим малюнком. Фурнітура металева, брендована. Головне відділення можна трохи прикрити, закриваючи на карабіні.
Комплектується в брендованій коробці на магнітах із ручками, пакеті та пилку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Шопер |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 17 мм |